Biuletyn SUTW - nr 72 czerwiec 2023.

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru Biuletynu SUTW (czerwiec 2023). W publikacji znajdą Państwo m. in. wywiady z panem Piotrem Droździkiem oraz panem Filipem Nowakiem, informacje o projektach realizowanych przez SUTW a także całą masę interesujących, iście wakacyjnych tematów - artykuły o tegorocznym festiwalu Bonawentura, Łemkowszczyźnie a nawet Hongkongu i Makau. 

Biuletyn ukazał się w ramach projektu „Sądeccy Seniorzy Wirtu@lnie” współfinansowanego ze środków Ministra Rodziny i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu Wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025. Edycja 2023.

Czytaj więcej

Biuletyn SUTW - nr 71 marzec 2023.

Zapraszamy do lektury marcowego numeru Biuletynu SUTW (klik).
Można w nim przeczytać m.in. wywiady z naszymi słuchaczami: panią lek. med. Krystyną Jagodzińską-Kohmann - emerytowaną anestezjolog, uhonorowaną Tarczą Herbową "Zasłużony dla Nowego Sącza" oraz panem Markiem Michalikiem, instruktorem i sędzią szachowym, który w na X Ogólnopolskiej Zimowej Senioriadzie na Podhalu w Rabce-Zdroju zdobył dla SUTW złoty medal.

W Biuetynie jest także wspomnienie o zmarłej w lutym śp. Halinie Komar - działaczce społecznej, esperantystce, słuchaczce SUTW.

Czytaj więcej